KREUJEMY TWÓJ ROZWÓJ

Event

Bogate doświadczenie w branży eventowej oraz pasja i kreatywność pozwalają tworzyć nam niezwykłe wydarzenia Eventowe dla Państwa firmy.

Firma SG Marketing dostosowuje się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze projekty powstają z myślą o Waszych pracownikach, kluczowych klientach czy partnerach biznesowych.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i staramy się wzbogacić naszą ofertę tak, aby mogło nam zaufać coraz więcej Klientów.Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – od etapu oferty po finalną realizację. W naszych działaniach łączymy wyobraźnię oraz racjonalizm, co pozwala nam sprawnie wcielać w życie nawet najśmielsze pomysły - a takich nigdy nam nie brakuje.

Event

SZKOLENIA I TEAM BUILDING

Szkolenia dla firm

Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw, oraz instytucji i osób, funkcjonujących na rynku pracy. Na przestrzeni ostatnich lat współpracowaliśmy z wieloma znanymi firmami, prowadząc różnego typu szkolenia.

Organizujemy także warsztaty i treningi nastawione na realizację celów osobistych oraz zawodowych, zwiększające satysfakcję z życia i pracy. Badania rynkowe jednoznacznie pokazują, że zdecydowanie większy wpływ na efektywność i wydajność przedsiębiorstw ma rozwój i doskonalenie umiejętności pracowników z zakresu relacji międzyludzkich, umiejętności nawiązywania konstruktywnego dialogu czy dyskusji  o charakterze merytorycznym.

Spotkania motywacyjne

Spotkania motywacyjne to znakomita szkoła koncentracji , podejmowania decyzji, zarządzania w trudnych sytuacjach i pracy w zespole. To także nauka konsekwencji, gdzie należy bardzo ściśle trzymać się wcześniejszych założeń, ale również posiadać zdolność błyskawicznego podjęcia decyzji o ich zmianie, jeśli sytuacja tego wymaga.

Doświadczenia zdobyte w trakcie kilkunastu lat praktyki są  doskonałym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich osób zarządzających projektami, ludźmi, a także tych którzy muszą koordynować wiele różnych czynników wpływających na sukces projektu.

Imprezy integracyjne

Organizowane przez nas  imprezy, gwarantują  nie tylko wysoki poziom  i świetną zabawę, ale służą przede wszystkim poprawie komunikacji wewnętrznej w firmie. Dzięki nieszablonowym przedsięwzięciom, nasi klienci mogą w prosty i przyjemny sposób poprawić relacje między pracownikami swojej firmy, zwiększyć ich poczucie tożsamości z przedsiębiorstwem, poprawić spójność zespołów lub wykształcić nowe relacje między ich członkami.

W ofercie jest także kompleksowa organizacja imprez jak:

  • imprezy firmowe,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pikniki rodzinne,
  • festyny oraz wynajmem urządzeń rozrywkowych wraz z kompleksową obsługą.

Na stronie znajdą Państwo wszelkie informacje na temat naszej firmy, sposobów jej działania, partnerów, z którymi współpracujemy i eventów integracyjnych, które zorganizowaliśmy.

Event

IMPREZY 

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy imprezy okolicznościowe, bazując na posiadanym potencjale technicznym i ludzkim. Nasza specjalność to kompleksowa organizacja imprez plenerowych i okolicznościowych, np. pikniki firmowe.

Zapewniamy catering, obsługę konferencji, obiady i posiłki dla pracowników firm oraz bufety pracownicze. W zakresie organizowanych przez nas imprez mieszczą się także zabawy dla dzieci, oraz wydarzenia specjalne - indywidualne imprezy o specjalnie przygotowanym scenariuszu.

Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę specjalnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

Imprezy okolicznościowe